Maxxo 2.1 SB-120

Maxxo SB-120 Elegantní soundbar s výkonem 120 W nabízí výrazně kvalitnější zvukový výstup oproti tomu z interních reproduktorů televize a velmi hluboké basy díky integrovanému...
1 999 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 47 444 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma87 % • 279 905 recenzíDalší informace

Se subwooferem
Bluetooth
FM tuner
Podpora NFC
Systém reproduktorů
2.1

• , zakoupeno v Alza.cz

Bohužel produkt mi nefunguje , chystám reklamaci.

• SUPER ZVUK

• Za tu cenu perfektní.
    • V rámci ceny nic!

U PC jsem měl zesilovač a bedýnky AQ, ale až tak jsem je nevyužíval, systém jsem přemístil pro poslech hudby z vinylů. ALE! Od tohoto soundbaru, vzhledem k tomu, že nemá samostatný subwoofer, jsem nečekal téměř nic, ale zvuk, (jsem velice náročný) nemá, v rámci ceny, vůbec chybu. Dokonce stereo podání je rozsáhlejší, než u zesilovače AQ. Pro hnidopichy - samozřejmě nebudu přehrávat super kvalitní záznamy, ale jsem spokojen.

Se subwooferem
Bluetooth
FM tuner
Podpora NFC
Systém reproduktorů
2.1

Maxxo SB-120

Elegantní soundbar s výkonem 120 W nabízí výrazně kvalitnější zvukový výstup oproti tomu z interních reproduktorů televize a velmi hluboké basy díky integrovanému subwooferu. Můžete si tak vychutnat hudbu, televizní programy, hry a filmy s čistějším a působivějším zvukem. Připojení je možné provést drátově skrze AUX vstup, optický vstup, HDMI port, nebo bezdrátově pomocí technologie Bluetooth. Pro rychlé přehrávání z paměťových médií je přítomen USB port.

Součástí balení je dálkové ovládání (bez baterií), AUX kabel a šrouby pro připevnění do zdi.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Výkon: 120 W (60 W RMS)
  • Možnosti připojení: AUX vstup, optický audio vstup, USB, HDMI-ARC
  • Bezdrátové připojení: Bluetooth 5.0
  • Rozměry: 920 x 83 x 66 mm
  • Hmotnost: 3,5 kg
  • Barva: černá

• , zakoupeno v Alza.cz

Bohužel produkt mi nefunguje , chystám reklamaci.

• SUPER ZVUK

• Za tu cenu perfektní.