Samsung HW-Q60T

Nechte se vtáhnout do děje svého oblíbeného filmu nebo hry. Prostorový zvuk soundbaru je neustále v pohybu a okamžitě se přizpůsobuje příběhu, který se odehrává na obrazovce...
8 428 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka AB COM CZECH

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma92 % • 6 116 recenzíDalší informace

K perfektnímu obrazu patří perfektní zvuk. O ten se postará soundbar od Samsungu, který se připojí k televizoru, notebooku či telefonu a postará se o dokonalou podívanou. Je nabitý inteligentními technologiemi, které rozpoznají, co sledujete a přizpůsobí tomu nastavení. Umí se přepnout do herního režimu po připojení konzole a vytvoří prostorový zvuk, který se pohybuje podle děje na obrazovce. A aby pro vás bylo ovládání co nejjednodušší, stačí vám pouze jediný ovladač.

Celkový výkon RMS
360 W
Bluetooth
Přehrávání MP3
Systém reproduktorů
5.1

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

Zatím v provozu cca týden a jsem spokojený.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Funguje na výbornou.
    • Nešlo propojit přes HDMI zachránila mně optika.
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Rychlá snadná montáž, připojení přes BT.
    • Propojení se zadními reproduktory přes BT.

Celkový výkon RMS
360 W
Bluetooth
Přehrávání MP3
Systém reproduktorů
5.1

Zvuk, který zaplní celou místnost

Vývojářům ze Samsungu šlo hlavně o to, aby si uživatelé díky soundbaru více užili nejen poslech hudby, ale i sledování filmů nebo televizních pořadů. Reproduktor podporuje technologii DTS Virtual:X, která dokáže vytvořit dechberoucí prostorový zvuk. Další z technologií, kterými soundbar disponuje, je Samsung Acoustic Beam - ta zase umí vytvořit pohybující se zvuk, který odpovídá ději na obrazovce.

Zvuk, který zaplní celou místnost

Q-Symphony

Pokud vlastníte televizor Samsung, bude s ním reproduktor spolupracovat naprosto skvěle. Zvuk soundbaru se spojí se zvukem televizoru a společně doladí poslech k dokonalosti. K ovládání soundbaru i televizoru vám bude stačit jediný ovladač, s nímž budete moci dálkově upravit i zvukové efekty.

Q-Symphony

Pozná, co sledujete

Inteligentní technologie adaptivního zvuku rozpozná, zda se právě na televizoru odehrává sportovní utkání, dialog nebo třeba zprávy a přizpůsobí tomu nastavení. Vy tak vše uslyšíte perfektně i při nízké hlasitosti. Po připojení konzole se soundbar automaticky přepne do herního režimu Game Mode Pro, ve kterém je nastavení optimalizováno pro co nejlepší herní zážitek,

Pozná, co sledujete

Kompatibilita na jedničku

Reproduktory Samsung spolupracují přes HDMI kabel, ale umí se připojit také přes Bluetooth, a to i ke dvěma zařízením současně. Pokud preferujete bezdrátové připojení, potěší vás kompatibilita se sadou Wireless Surround Kit, se kterou propojíte reproduktory do vícekanálového systému.

Kompatibilita na jedničku

Samsung Soundbar 360 W 5.1CH Zvuk 9 reproduktorů 6.5" Bezdrátový Subwoofer Acoustic Beam Technology 2.0 Středový reproduktor, Up -firing reproduktory - vyzařující zvuk nahoru, Samsung Symphony, Bluetooth 4.2, Bluetooth Power On, USB, optický audio vstup, analogový audio vstup, 1x HDMI vstup, 1x HDMI výstup, ARC, 4K Video Pass, HDR, HDR 10+, Dolby Digital 5.1ch, DTS 5.1 Podporované formáty: MP3, WMA, AAC, OGG, FLAC, WAV, AIFF, Sound Modes: Surround Sound Expansion (Virtual Surround Sound) mód, Game mód, Standard mód, Smart Sound mód, DTS Virtual:X mód, ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení Černé provedení

Dokumenty

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

Zatím v provozu cca týden a jsem spokojený.

• , převzato z Heureka.sk

Slušný zvuk(neplatí pre audiofilov?)pre štandardné počuvanie či už filmov alebo hudby.Zatial som spokojný.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Funguje na výbornou.
    • Nešlo propojit přes HDMI zachránila mně optika.
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Dostal jsem, co jsem očekával
    • Žádné

Perfektní, dokonce i basy

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Podle očekávání funguje dobře.
    • Dosah Bt. je trochu malý, při připojení k telefonu z vedlejší místnosti se trochu seká, zatímco ze schodiště funguje sluchátko dobře.

Nemám televizi ani rádio, jen mobilní telefon. Dívám se na něj a poslouchám ho. Tohle jsem vymyslel, abych mohl přepnout telefon na hlasitý odposlech.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Zní velmi příjemně buď s televizorem Samsung, nebo při poslechu hudby na mobilním telefonu.

• Dobrý zvuk
    • Bylo trochu obtížné jej nastavit a musel jsem jej mnohokrát připojovat k televizoru, přestože se jednalo o televizor Samsung. Ale pak už to bylo skvělé.

Koupila jsem ho manželovi. Opravdu se mu to líbilo. Trochu jsme se potýkali s vyrovnáním, ale stálo to za to. Líbí se mi, že je zde zvuk 5. 1 se dvěma nástroji. V místnosti o rozloze 30 čtverečních stop zní pěkně a má dobrý prostorový zvuk.

• , převzato z Heureka.sk
    • jednoduchá inštalácia
    • čistý dizajn
    • cena (v akcii)
    • zvuk primeraný cene
    • nie vždy 100 % spolupráca s TV a TV boxom
    • zvuk primeraný cene

Ozvučenie pre "chudobných". Plnohodnotné 5.1 domáce kino so zadnými reproduktormi to rozhodne nenahradí, zadné reproduktory jednoducho chýbajú. Na druhú stranu - oproti škvŕkatkám v TV je zvuk niekde úplne inde. Obzvlášť subwoofer má dobrý zvuk, bez rušivých pazvukov a šumu. Inde v recenziách som videl, ako si chvália stredový reproduktor. Nejakú extra kvalitu som pri ňom nepostrehol. Nie vždy sa soundbar zapne spolu s TV, ale zasa TV nemám Samsung. Do bytu OK, neurazí, nenadchne. Pre kupujúcich, ktorí pocítili potrebu kvalitnejšieho zvuku pri TV a roky strávili pri nekvalitnom zvuku, to bude ohromujúci zvuk. Zasa pre tých, ktorí mali niečo lepšie, to bude sklamanie. Proste plnohodnotný priestorový zvuk to nedá bez zadných reproduktorov nech sa snaží ako chce. Dá sa však dokúpiť bluetooth set zadných reproduktorov.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Pěkný zvuk, překvapivě hlasitý, když ho potřebujete
    • Nevejde se přímo pod televizi : ) Měl jsem si koupit větší televizi.
    • Zatím bez závad.

Koupil jsem ho s televizí Samsung, soundbarem Samsung, to je asi tak všechno

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Je to levné a za tu cenu je to docela dobré. Basy jsou vynikající. Vylepšil se také prostorový zvuk. Na to, že se v seriálu objevují scény ze sklepa a suterénu, to opravdu splnilo, to by mě ani nenapadlo.
    • Někdy nemůžete najít připojení k televizoru. Pak se televize vypne a připojí se k ní java, i když mám televizi Samsung.

Byl ve slevě. Četl jsem o něm spoustu dobrých věcí. Za to, co jsem si ho koupil, myslím, že to bylo zdarma. Zní to hezky. Není to stroj s 300 eury, neposkytuje plný prostorový zvuk.