TCL TS5000

• nevýrazné výšky
    • se zvukem jsem nebyl spokojen
    • o zvukových efektech v rámci filmu nelze ani mluvit či psát
    • bez subwooferu

Produkt mne zaujal vzhledem k ceně v akci, avšak byl jsem zvyklý na zvuk z kvalitní domácího kino 5.1, které chci nahradit z důvodu úspory místa. Nicméně představa řešení tímto způsobe byla hodně naivní, je potřeba zainvestovat do výkonného soundbaru některé z renomovaných značek, navíc bez subwooferu to ani nemá smysl řešit.
    Z reproduktorů TV (DOLBY ATMO) mám X krát lepší zvuk než z uvedeného soundbaru. Nedal jsem ho ani dětem do pokojíčku - výrobek jsem v zákonné lhůtě bez obtíží vrátil.

• , zakoupeno v Electro World

Podpora NFC
Systém reproduktorů
2.0
Multiroom

Elegantní 2.0 soundbar s neuvěřitelným zvukem v tenkém a hladkém provedení o celkovém výkonu 110 W, Dolby Digital, Bluetooth přípojením, optickým digitálním zvukovým vstupem, USB přehráváním a audio vstupem 3.5mm. Nabízí velmi snadnou instalaci i připevnění na zeď díky montážní sadě v balení. Snadno se ovládá přibaleným ovladačem i ovladačem od televize.

Strhující zvukový zážitek
Elegantní designové provedení v podobě lesklého povrchu, ladných křivek, spojené s dokonalým zvukovým systémem. Soundbar TS5000 skvěle doplní vaši TCL televizi a přinese vám další rozměr v podobě skvělého zvuku a sofistikovaného designu.

Bezdrátový poslech hudby
Díky technologii Bluetooth, kterou je soundbar TS5000 vybaven, vás už nebudou trápit komplikace s kabelovým připojením. Svou hudbu si můžete užít jednoduše, bezdrátově. Streamovat vaši oblíbenou skladbu můžete ihned po připojení vašeho chytrého zařízení.

Ještě lepší zvuk než z televize
V naší uznávané belgické laboratoři iLab prošel TS5000 testováním a laděním dokonalého zvuku a akustiky. Maximální prožitek z dokonale vyladěného zvuku vás doslova pohltí.

Lehké ovládání
Pro ještě jednodušší a komfortnější ovládání je součástí balíčku modelu TS5000 intuitivní ovladač pro snadné zapnutí/vypnutí, hlasitosti, Bluetooth a zvukových režimů. Pokud vše současně používáte s televizí TCL, můžete jednoduše hlasitost ovládat i pomocí dálkového ovladače od vaší televize.

Zvuk, co se přizpůsobí vašemu stylu poslechu
Chtějte od vaší oblíbené zábavy ještě víc. Díky speciálním režimům, které TS5000 nabízí, si budete moci hudbu, film a sledování zpráv vychutnat ještě více. Hudební režim vám umožní rozpoznat jednotlivé nástroje, vokály a basy. Během filmového režimu budete moci sledovat snímek, kde budou dialogy dokonale zřetelné a akční scény získají na intenzitě. A speciální režim pro sledování zpráv nabízí možnost tlumení okolního hluku, díky čemuž se budete moci lépe soustředit a nebude vás už nic rozptylovat.

Zcela jednoduché sestavení a připojení
Dokonalý zvuk a jednoduché sestavení. TS5000 umožňuje různé možnosti připojení – optické, Bluetooth, přehrávání z USB a 3,5mm AUX line-in konektoru, což s sebou přináší dokonalou kvalitu zvuku a opravdu jednoduché sestavení. Vše je možné připevnit i na zeď. V balení naleznete jednoduchou montážní sadu společně se šablonou. Díky ní je manipulace a připevnění na zeď opravdu velmi snadné.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• o zvukových efektech v rámci filmu nelze ani mluvit či psát
    • bez subwooferu

• Hraje parádně
    • zatím nic

• cena(datart za 1500),neskutečný zvuk,bleskové párování,tři režimy,mini ovladač
    • ---

Doplňkove repro k tv LG 50``