TCL TS9030

Multiroom

• , zakoupeno v beatman.cz

• poměr cena/výkon
    • Design
    • soundbar si pamatuje předvolby pro každý výstup (Bluetooth - Music, HDMI - Movie)
    • Poměrně dlouho trvá než soundbar "nastartuje"

hraje fakt krásně

Přehrávání MP3
Výkon subwooferu
150 W
Multiroom

Dokonalá a inovativní souhra zvuku 3.1 soundbar s bezdrátovým subwooferem a technologií RAY-DANZ. Ohromující zvuk s celkovým výkonem 540 W, AirPlay, Chromecast, Wi-Fi, Dolby Digital, TrueHD, Dolby Atmos, Bluetooth připojením, HDMI ARC a HDMI vstupem, optickým digitálním zvukovým vstupem, USB přehrávaním a audio vstupem 3.5mm. Jednoduchá instalace s možností připevnění na zeď díky montážní sadě v balení. Vše se snadno ovládá přibaleným dálkovým ovladačem, který naleznete v kompletním balení.

Zvukový zážitek, co vás pohltí
Připravte si domácí kino. Dostaňte na velkou plochu silný zvuk, který ještě prohloubí váš filmový zážitek.

RAY·DANZ technologie
Jedinečná technologie RAY-DANZ přináší strhující zvukový zážitek. Dokonalá vyváženost a plastičnost zvuku uspokojí i ty nejnáročnější posluchače.

Ostrý zvuk dialogů
Zaměřeno na detail. Prožijte všechny dialogy s naprostou přesností zvuku. Užijte si dokonalou ostrost ze středního zvukového kanálu soundbaru vyladěného pro optimální čistotu.

Strhující zvuk Dolby Atmos
Dynamická a zvuková souhra, to vše do vaší zábavy přinese jedinečná technologie Dolby Atmos. Více rozměrný zvuk pro ještě hlubší zážitek.

Bezdrátový subwoofer
Pro milovníky silných basů bude bezdrátový subwoofer jako pohlazení po duši. Nejsou potřeba žádné kabely. Čisté a elegantní řešení je strhující a dopřeje vám bohatší prožitek z dobře znějících bas.

2zákazníci nedoporučují produkt

• - Uživatelsky nepříjemná regulace hlasitosti - zcela max.používám cca stupeň 25 z min.80. Zároveň i stupeň 1 je poměrně hlasitý. Při připojení telefonu je to již naprostá tragédie. Jedno stistknutí na telefonu totiž znamená posun asi o 6 stupňů, takže k přesné regulaci je NUTNÉ dálkové ovládání.....
    • - Startuje desítky sekund
    • - Zatím problém spárovat některá další zařízení (telefon, ntb), která např.s bluetooth repro a sluchátky problém nemají..
    • - Brzy se sám vypíná, takže pak další čekání půl minuty, než se znovu zapne, ale to snad půjde někde změnit.
    • - Průměrny zvuk

Mám dojem, že lépe hrají bedničky za dva tisíce

• dolby atmos - zvuk je trochu slyšet odjinud než ze předu jen
    • velmi slabé basy, mé reproduktory 2.1 k PC (za 2tis kč) jsou na uplně jiné úrovni. Soundbar má jinak takový plochý nezajimavý zvuk, ani po vyzkoušení všech režimů mě nic nenadchlo

Vyzkoušel jsem všechny různá nastavení - movie / music ... přidani basů ubráni.. ale bohužel nic moc vše.

hledáte-li něco co bude hrát lepši jak zakladní TV toto to splní.
    Hledáte-li plné basy a barevný zvuk určitě to Vám dostačovat nebude. Bohužel jiný soundbar jsem doma ještě neměl a vše srovnávám se svýma reproduktorama k PC - Genius GX gaming 3000, které za třetinovou cenu hraji stejně obstojně a v něčem i soundbar předčí. Proto spíše tento produkt nedoporučuji a jsem ze značky TCL zklamaný.

• , zakoupeno v beatman.cz

• poměr cena/výkon
    • Design
    • Poměrně dlouho trvá než soundbar "nastartuje"

hraje fakt krásně

• , zakoupeno v Electro World

• Hraje parádně na moje uši dostačující
    • , zakoupeno v MALL.CZ

• Velmi čistý zvuk
      • žádný šum, který tam nepatří
      • Velmi hezké designové zpracovaní
      • Subwoofer má nožičky - výhoda pro sousedy
      • Při výběru vstupu drží nastavení (Optika movie, BT hudba)
      • Dá se docela dobře sprárovat
      • Přes Bluetooth nepolyká hudbu (stalo se mi u jiných značek)
      • Opravdu se déle startuje, cca 20 sec. Ale když s tím člověk počítá, je to ok
      • Sám se vypíná, když člověk na chvíli odejde, což je super, pokud nejste pryč moc dlouhoa musíte opět čekat na zapnutí :D

Opravdu douho jsem neslyšela tak čistý zvuk. Bohužel mi chybí normální středové basy. Jsou tam jen basy cca o oktávu níže. No, jako v kině. Zážitek je z toho opravdu skvělý- pro filmy. Hudba je také skvělá, jen ty basy jsou jinde. Jsem na zvuk náročná a pokud přehlídnu fakt nižších basů, tak je to výborné. 5.1. to rozhodně nenahradí, ale pro normálního uživatele to dodá dostatečný zážitek. Pokud se dá hodně nahlas, nebolí z toho uši. Není to takové to nepřijemné "řvavé" nahlas.

Hledala jsem dlouho a jsem spokojena. Jen je celá soustava trochu větší jak subwoofer tak i část se stereem. O pul cm se mi nevejde rovně do police pod TV :D Tak doporučuju změřit. Nicméně obojí je vemi hezky designově zpracované na rozdíl od jiných značek, které vypadají spíš jako stereo k PC.

Celkově doporučuji, opravdu dobrá kvalita a to jsem náročná. Pokud jste ještě větší audiofil než já, tak si kupte něco jiného :D Ale já jsem hodně náročná a jsem spokojená. Jen jsem se musela vyrovnat s těmi nízkými basy, ale už jsem si snad zvykla. Mají to teď asi všechny soustavy.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Silný není mizerný produkt.
      • Stabilní bezdrátový subwoofer se neodpojuje jako některé z těchto produktů
      • Čistý zvuk.
      • Lze použít v místnosti o rozloze 20-30 m² s malou nebo žádnou hlučností.
      • Zní to opravdu dobře, když je zapnutý na polovinu hlasitosti, pak to dává trochu.
      • filmový zážitek.
      • Pokud ho budete používat pod ním, je zbytečné si ho kupovat.
      • Za tu cenu nic lepšího neseženete.
      • Ale pokud peníze nevadí, doporučil bych vám
      • Harman/Kardon Enchant 1300 je podle mého názoru zdaleka nejlepší zvukový projektor.
      • Zapíná se velmi pomalu jako starý p3 s 250 MB RAM s xp

Starý lg hb806sg 5. 1 byl nahrazen tímto zvukovým projektorem Tcl . Neočekával jsem od něj příliš mnoho, protože dosud to nebyla dobrá zkušenost se zvukovým projektorem, protože dosud žádný ze dvou LG nebyl příliš působivý ani LG Sn5y 2. 1 ani , LG Hlx56s série . K mému překvapení zní velmi pěkně a čistě , nízké basy myslím, že zní hodně. Má prostorový zvuk, ale nikdy to nebude 5.1. Praktické, prostorově úsporné, bez kabeláže Pokud však chcete zažít skutečný zážitek z kina, nekoupíte si zvukový projektor. Stručně řečeno, jsem s produktem spokojen, existují lepší, ale ne. Za tuto cenu.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Silný není mizerný produkt.
      • Stabilní bezdrátový subwoofer se neodpojuje jako některé z těchto produktů
      • Čistý zvuk.
      • Lze použít v místnosti o rozloze 20-30 m² s malou nebo žádnou hlučností.
      • filmový zážitek.
      • Pokud ho budete používat pod ním, je zbytečné si ho kupovat.
      • Za tu cenu nic lepšího neseženete.
      • Ale pokud peníze nevadí, doporučil bych vám
      • Zapíná se velmi pomalu jako starý p3 s 250 MB RAM s xp

• , zakoupeno v K24.cz

Za ty peníze luxus, krásně vypadá a i krásně hraje. I když mám dost dobrou necelý rok starou televizi, tak vylepšení zvuku je výrazné. Jsme nadšení a rozhodně to byla dobrá investice. Zážitek z filmů se výrazně zlepšil. Vybírali jsme na základě recenzí a vybrali jsme dobře.