TESLA PrimeSound HQ-880

Čistý a dynamický zvuk s celkovým výstupním výkonem 200 W • výkonný basový subwoofer • Bluetooth • SD karta a USB vstup pro přehrávání MP3 souborů • digitální optický vstup...
2 489 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z TESLA

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 998 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 10 684 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 3 487 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč98 % • 96 915 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 7 513 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 171 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma95 % • 55 167 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma98 % • 1 636 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 5 355 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 3 517 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v TESLA

• Vynikající cena/ výkon

Obchod super ale zboží bych hodnotil špatně. Už nikdy víc

TESLA (značka)

děkujeme Vám za Vaši recenzi našeho produktu TESLA PrimeSound HQ‒880. Je nám upřímně líto, že neodpovídá Vašim očekáváním a že jste s ním nebyl spokojený.

Ceníme si Vaší upřímné zpětné vazby a rádi bychom se s Vámi podrobněji zaměřili na konkrétní aspekty, s nimiž jste nebyl spokojený, abychom mohli najít řešení. Naše společnost si zakládá na kvalitě produktů a zákaznické spokojenosti, proto je pro nás Váš názor velmi cenný.

Pokud máte ochotu sdílet s námi více informací o tom, co Vás na produktu zklamalo, budeme velmi vděční. Tím nám pomůžete nejen zlepšit naše služby, ale také upravit nabídku produktů tak, aby lépe vyhovovala potřebám našich zákazníků.

Ještě jednou se omlouváme za nepříjemné zkušenosti a doufáme, že nám dáte příležitost napravit Vaše dojmy.

S přáním krásného dne,

• , zakoupeno v MALL.CZ

Nevím zda to je samotným produktem, nebo špatným zacházením při dopravě, ale bohužel při Bluetooth funkci při jakékoliv manipulaci se zvukem totální šum a chrčení zvuku .. Velké zklamání ! A celkově celý soundbar tak trošku píská .. Odesílám zpět.

TESLA (značka)

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Mrzí nás, že Vám nefunguje správně spojení přes Bluetooth. Nejedná se o standardní stav, nejlepší bude nechat prověřit našimi servisními techniky.

Celkový výkon RMS
2.1
FM tuner
Multiroom

Moderní soundbar se subwooferem

TESLA PrimeSound HQ-880 se skládá ze soundbaru a subwooferu, který udělá z každého filmového večera u vás doma nezapomenutelný zážitek.

Je vybaven mnoha konektory jako například digitálním optickým vstupem, dvojicí AUX vstupů nebo 3.5 mm jack konektorem. Jako zdroj zábavy a hudby můžete využít také přehrávač hudby MP3 z USB portu nebo SD karty. Díky bezdrátové technologii Bluetooth jej snadno propojíte i s telefonem, počítačem, notebookem nebo televizorem.

Uvedení do provozu i samotná obsluha je velmi jednoduchá, reproduktor můžete ovládat tlačítky na boční části reproduktoru nebo s pomocí dálkového ovládání. V balení reproduktoru naleznete také montážní sadu pro upevnění soundbaru na zeď.

• 2.1 stereo soundbar
  • výkonný subwoofer s kabelovým připojením
  • celkový hudební výkon 200 W
  • vstup 3.5 mm jack
  • AUX vstup
  • USB vstup pro přehrávání MP3
  • slot pro SD kartu
  • možnost připevnění na zeď
  • napájení 230 V

• RCA kabel
  • kabel 3.5 mm jack pro linkový vstup
  • montážní sada na zeď
  • uživatelský manuál

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dokumenty

• špatný zvuk, jako pod dekou

nedoporučuji, nemá equalizer, ani jinou možnost regulace,

TESLA (značka)

děkujeme Vám za recenzi našeho soundbaru TESLA PrimeSound HQ-880. Mrzí nás, že Vaše zkušenost s kvalitou zvuku nebyla podle očekávání a že produkt nesplnil Vaše požadavky na zvukovou kvalitu.

Výkon zvuku může být ovlivněn několika faktory, včetně kvality vstupního zvukového signálu a způsobu připojení k Vašemu zvukovému zařízení. Doporučujeme zkontrolovat, zda je zdroj zvuku vysoké kvality a vyzkoušet připojení soundbaru pomocí kabelu, pokud jste to dosud neučinili, pro možné zlepšení zvukového výstupu.

Jestliže problémy s kvalitou zvuku přetrvávají, prosím, neváhejte se obrátit přímo na nás.

tým TESLA

• Soundbar bez ohledu na typ použitého připojení stabilně šumí a lehce píská. Nepoužitelné pokud sedíte blízko.

Podobná recenze se opakuje, takže mi přijde, že šum a pískot je standartní projev výrobku. Pokud jej používáte k TV a jste od něj alespoň 2 metry a nemáte nejlepší sluch, tak si toho možná nevšimnete... Produkt každopádně nemohu doporučit.

Dobrý den, pane Novotný,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi produktu TESLA PrimeSound HQ-880. Mrzí nás, že Váš zážitek se soundbarem nebyl podle Vašich očekávání a že jste narazil na problémy se šumem a pískáním.

Zkontrolujte prosím, zda máte na vstupu adekvátní kvalitu a hlasitost zvuku a zda soundbar není nastaven na maximální hlasitost. Někdy může vysoká hlasitost způsobit šum.

Pokud se šum a pískot vyskytuje na všech typech připojení, jak kabelovém, tak bezdrátovém, mohlo by být užitečné nám poslat podrobnější informace na naši zákaznickou podporu na emailu [email protected]. Rádi bychom s Vámi spolupracovali na nalezení zdroje problému a jeho vyřešení. Je možné, že se jedná o specifickou vadu jednotky.

Oceňujeme Vaši zpětnou vazbu a je nám líto, že jste se setkal s těmito obtížemi.

• , zakoupeno v TESLA

• Vynikající cena/ výkon
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Obchod super ale zboží bych hodnotil špatně. Už nikdy víc

S přáním krásného dne,

• , zakoupeno v MALL.CZ

TESLA (značka)

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

• spokojen
  • , zakoupeno v Electro World

Zboží nesplňuje má očekávání a budu jej vracet v rámci 14cti denní lhůty.

Děkuji , J.V.

TESLA (značka)

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že Vám zboží nevyhovuje. Byli bychom rádi, pokud byste nám uvedl podrobnosti Vaší nespokojenosti s produktem. Naše služby i produkty se snažíme stále zlepšovat a informace od zákazníků jsou pro nás důležité pro další zlepšení.
    Děkujeme,
    s pozdravem tým TESLA

• český výrobek,cena,zvuk.

• Cena, vykon
    • Baterie v ovladači K.O
    • AUX kabel nefunkční
    • V žádném případě nemá 200w
  • , zakoupeno v HITYshop.cz

• Dobý zvuk